Sponsoren Schooltoer project

Premium Provincie Limburg https://www.limburg.nl
     
Classic    
     
Projectsponsor Roda JC Voetbalacademie http://rodajcvoetbalacademie.nl
     
Projectpartner André Mostard Voedingscoach http://www.sportvoedingscoach.eu/
  Decathlon http://www.decathlon.nl
  Fysio Stofberg http://www.fysiostofberg.com/blog/
  Soccer Arena http://soccer-arena.nl/
  Gemeente Kerkrade http://www.kerkrade.nl
  Albert Heijn XL https://www.ah.nl/winkel/albert-heijn/kerkrade/
     
Sympathisant    
  Wiertz Personeelsdiensten https://www.wiertz.com/
  Xonar http://www.xonar.nl/
  Radar https://www.radar.org
  Roda Support http://www.rodasupport.nl
  Koraal Groep https://www.koraalgroep.nl
  Heton http://www.heton.nl
  VDL Nedcar http://www.vdlnedcar.nl
  Bureau Nobel http://bureaunobel.nl/
  Rabobank https://www.rabobank.nl
     
Vriend Taxibedrijf van Meurs http://www.taxivanmeurs.nl/
  Bernardinuscollege http://bernardinuscollege.nl/
  BS de Wegwijzer http://www.bswegwijzer.nl
  Drukhuis.com http://drukhuis.com
  Gemeente Heerlen https://www.heerlen.nl/
  Gemeente Brunssum https://www.brunssum.nl
  Gemeente Simpelveld https://www.simpelveld.nl
  KernGezond http://www.kerngezond.eu
  Eldee Packaging http://eldeepackaging.nl
  Roda Merchandise http://rodamerchandise.nl/